سه شنبه, 11/21/1399 - 11:54 ilam-admincb
به منظور ارج نهادن به مقام والای شهدای سلامت و تجلیل از ایثا

تکریم مدیرکل آموزش و پرورش استان از « شهیده دکتر افسانه حسنوند عموزاده » اولین شهید مدافع سلامت استان ایلام

امیر مهردادی مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام به همراه جمعی از مسئولین شهرستان ایلام با حضور در جمع خانواده شهیده دکتر افسانه حسنوند عموزاده اولین شهید مدافع سلامت استان ایلام از مقام ایشان تقدیر کرد

 به گزارش روابط عمومی بسیج فرهنگیان استان ایلام روزدوشنبه تاریخ 1399/11/20 در قالب طرح پویش لبخند رضایت امیر مهردادی مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام به همراه مدیر و کارشناسان مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ایلام و مسئول بسیج فرهنگیان با حضور در جمع خانواده شهیده  « دکتر افسانه حسنوند عموزاده » اولین شهید مدافع سلامت استان ایلام از مقام ایشان تقدیر کرد.

   مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام در این دیداربا اشاره به جایگاه رفیع شهدا نزد خداوند گفت: این واقعه حقیقتا درس بزرگی به همه ما آموخت که همواره کسانی که برای نجات جان بیماران از جان خود می گذرند، راهشان مقدس است و جانفشانی آنها در ردیف رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس به شمار می رود چرا که بر سر همان عهد و پیمانی که با خدای خود بسته اند ثابت قدم مانده اند.

   مهردادی عنوان کرد: اگرچه این بانوی مجاهد تا آخرین لحظه برای نجات جان انسان ها از ویروس منحوس کرونا جانفشانی کرد و اکنون عروج این شهیده برای همه مردم سخت و جانکاه است اما به یقین پاداش این جهاد و ایثارگری شهادت بود که نصیبش شد.

   وی با تقدیر از جانفشانی این بانوی شهیده، از خداوند متعال طلب صبر و شکیبایی برای خانواده این شهید و غفران و واسعه برای آن بانوی شهید مسئلت نمود.

برچسب
مطالب مرتبط

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)