دوشنبه, 11/20/1399 - 11:46 ilam-admincb
مدیرکل آموزش و پرورش استان در دیدار با خانواده شهداء:

تکریم خانواده ی شهدا وظیفه همه ی ماست

امیر مهردادی مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام با اشاره به اینکه دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران یک وظیفه است، گفت: شهیدان و ایثارگران مظهر صلابت این مرز و بوم هستند.

  به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج فرهنگیان استان ایلام، روز یکشنبه 19 بهمن ماه 99 در قالب طرح پویش لبخند رضایت مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام به همراه مدیر و رؤسای آموزش و پرورش شهرستان ایلام و نیز بسیج فرهنگیان استان با حضور در منازل شهید حمید زرگوشی و شهید غلامرضا غیاثی به مقام شامخ شهدای والا مقام ادای احترام کرد.

 در این دیدار امیر مهردادی با بیان اینکه شهیدان از همه هستی خود گذشتند تا امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آورند، افزود: امروز اقتدار و صلابت ما مدیون حماسه آفرینی شهیدان و ایثار گران است، عزیزانی که از همه تعلقات دنیوی گذشته و به قرب الهی نائل آمدند.

شهید حمید زرگوشی در عملیات و در منطقه سلیمانیه عراق در سال 1365 و شهید غلامرضا غیاثی در حمله تروریستی منافقان کوردل، پس از 18 سال تحمل ضایعه نخاعی  در ششم بهمن ماه 1397 به دیار معبود شتافته و به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

روحشان شاد و یادشان گرامی باد

برچسب
مطالب مرتبط

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)