دوشنبه, 11/20/1399 - 09:27 ilam-admincb
صبح امروز و در دفتر مدیرکل آموزش و پرورش استان؛

دیدار صمیمی فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان با مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام

سردار جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام با امیر مهردادی مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج فرهنگیان روز 19 بهمن ماه 99 ، در قالب طرح پویش بخند رضایت سردار جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام با حضور در اداره کل آموزش و پرورش استان با امیر مهردادی مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام دیدار کرد.

   امیر مهردادی در این دیدار با اشاره به رشادت ها و دلاوری های رزمندگان در دوران دفاع مقدس از شهداء به عنوان نمونه های واقعی ایثار و فداکاری یاد کرد و بر آثار پربرکت شهدای والامقام در زندگی تاکید کرد.

   مهردادی برنامه راهیان نور را فرصتی مغتنم برای معرفی و ترویج ارزش های دوران دفاع مقدس برای نسل امروز برشمرد که در آن دانش آموزان با حضور در محل یادمان شهدا و جبهه های نبرد علیه باطل به اهمیت و جایگاه جلوه های ایثار و شهرت پی ببرند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان با قدردانی از مجموعه سپاه و بسیج از آمادگی این دستگاه در زمینه همکاری فرهنگی خبر داد و افزود: سپاه در زمینه های مختلف از جمله فرهنگی و تربیتی می تواند کمک شایانی به دستگاه تعلیم و تربیت داشته باشد.

وی گفت: تمام تلاشمان را به کار خواهیم گرفت تا با رفع برخی مشکلات و دغدغه های موجود این دستگاه، دانش آموزان به درستی آموزش ببینند و تربیت شوند تا این سرمایه های مهم حفظ شوند و مسئولیت ها در نظام جمهوری اسلامی، توفیق و فرصت بزرگی برای خدمت رسانی است.

 سردار شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام  هم در این دیدار ضمن آرزوی موفقیت برای مدیر کل جدید آموزش و پرورش استان گفت: اعتقاد ما بر این است که موفقیت آموزش و پرورش ، موفقیت نظام است و به همین منظور ما همیشه آماده همکاری و همراهی دستگاه تعلیم و تربیت در همه زمینه ها هستیم.

 وی گفت: هدف همه ما صیانت از ایران اسلامی با همکاری و همفکری است ، همه مسئولان باید در زمینه پیشرفت فرهنگ و برنامه های تعلیم و تربیت تلاش کنند، متاسفانه دشمنان زیادی به دنبال ضربه زدن به ایران اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران هستند اما با تلاش و همکاری مردم و مسئولین خواهیم توانست کشور را حفظ کرده و رضایت خداوند رحمان را جلب کنیم

برچسب
مطالب مرتبط

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)