دوشنبه, 07/07/1399 - 13:49 nooh
در گردهمایی مشترک پایگاه‌های بسیج فرهنگیان آموزش و پرورش؛

سردار عباس مطهری: معلم همواره در حال جنگ در عرصه تعلیم و تربیت است

اعتقادات واقعی عامل پیروزی رزمندگان ما در برابر دشمنان مسلح بود

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج فرهنگیان : رئیس این سازمان عنوان کرد معلم همواره در حال جنگ در عرصه تعلیم و تربیت است لذا جنگ در فضای مجازی، حقیقی و مبارزه در دوران کرونا همه و همه از ایثارگری‌های معلمان است.

 

سردارعباس مطهری صبح امروز دوشنبه 7 مهرماه در گردهمایی مشترک پایگاه‌های بسیج فرهنگیان وزارت آموزش و پرورش در لانه جاسوسی با بیان اینکه حصور و تاثیر معلم و دانش‌آموز در دفاع مقدس از زیباترین مناطر انقلاب است، بر تاثیرات معلمان در حضور دانش‌آموزان در صحنه دفاع مقدس تاکید کرد و گفت: معلمان ما از عوامل افزایش تصاعدی تقدس دفاع مقدس بودند.

سردارمطهری عامل تقدس دفاع مقدس را اعتقادات مقدس و ایمان رزمندگان برشمرد و بیان کرد: اعتقادات واقعی عامل پیروزی رزمندگان ما در برابر دشمنان مسلح بود لذا در بین تمام رزمندگان حضور بسیجیان غلبه داشت.

وی با اشاره به تقدیم ۳۶ هزار شهید دانش‌آموز در دوران دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: تقریبا یک پنجم شهدا دانش‌آموزان بودند که فردی جز معلمان دانش‌آموزان را به سمت جبهه‌ها سوق داده بود. عامل پیروزی ما بر دشمن اعتقادات بسیجیان مان بود و این اعتقاد را مدیون معلمان هستیم لذت ایجاد اعتقاد در دانش‌آموزان از جنگ سخت تر است.

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان با اشاره به بخش‌های مختلف سخنان رهبر معظم انقلاب در خصوص معلمان گفت: معلم همواره در حال جنگ در عرصه تعلیم و تربیت است لذا جنگ در فضای مجازی، حقیقی و مبارزه در دوران کرونا همه و همه از ایثارگری های معلمان است.

سردارمطهری افزود: در دوران کرونا کار معلم بسیار سخت تر شده است لذا معلمان در مقابله با کرونا و کمک به نیازمندان بسیار قوی ظاهر شدند و این فداکاری‌ها و تلاش‌ها از سوی رهبر معظم انقلاب دیده و برجسته شد.

وی اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب فرمودند وسیله پیشرفت کشور آموزش و پرورش است و معلمان افسران سپاه پیشرفت کشور هستند لذا این هدف کوتاه مدت نظام تعلیم، و تربیت است و هدف دراز مدت نیز همان نقش معلم در تمدن سازی است که رهبر انقلاب به آن اشاره کردند.

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کمک بسیجیان به پیشرفت آموزش و پرورش را یکی از اهداف بسیج فرهنگیان دانست و افزود: بسیج برای پیشرفت صدبرابری آموزش و پرورش، از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد لذا برای حل مسائل کارگروه‌هایی را تشکیل خواهیم داد. برای مهار کرونا نیز باید از ظرفیت‌های مردمی استفاده کنیم.

برچسب
مطالب مرتبط

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)