شماره مطلب: 20893
کسب مقام مسابقات جهانی کاراته توسط دانش آموز ایوانی

کسب مقام مسابقات جهانی کاراته توسط دانش آموز ایوانی

مدیرکل آموزش و پرورش ایلام گفت: مسابقات بین المللی کاراته در سبک کیوکوشین تزوکا با شرکت تعدادی از کشورهای مختلف جهان به میزبانی کشور عزیزمان ایران و در شهر ایلام از 15 شهریور لغایت 18 شهریور ماه سال جاری برگزار شد.

به گزارش  سازمان بسیج فرهنگیان استان ایلام به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، علی بیرانوند از کسب مقام سوم رضا کریمی دانش آموز پیش دانشگاهی دبیرستان شهید خانزادی  شهرستان ایوان خبر داد.

ایشان اظهار داشت مسابقات بین المللی کاراته در سبک کیوکوشین تزوکا با شرکت تعدادی از کشورهای مختلف جهان به میزبانی کشور عزیزمان ایران و در شهر ایلام از 15 شهریور لغایت 18 شهریور ماه سال جاری برگزار شد.

وی افزود:  در وزن منفی 65 کیلوگرم و در رده بزرگسالان دانش آموز رضا کریمی با شکست حریفان خود از کشورهای مختلف به مرحله رده بندی مسابقات راه یافت و به مقام سوم جهان در این دوره از مسابقات دست یافت .

مدیرکل آموزش و پرورش استان در ادامه یادآور شد دانش آموز رضا کریمی پس از پایان این دوره از رقابت ها از سوی فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی ایران موفق به اخذ گواهینامه کمربند مشکی دان سه گردید و به مسابقات جهانی 2017 ژاپن راه یافت .

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.