سه شنبه, 08/06/1399 - 11:44 ilam-admincb

دیدار صمیمی مدیر کل آموزش و پرورش استان با فرمانده انتظامی استان ایلام

به مناسبت هفته نیروی انتظامی، رضا زینی وند مقدم مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام با سردار نورعلی یاری فرمانده انتظامی استان دیدار کرد.

به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام به مناسبت هفته نیروی انتظامی رضا زینی وند مقدم مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام به همراه جمعی از معاونین و رؤسای ادارات آموزش و پرورش با حضور در دفتر فرماندهی انتظامی استان با سردار نورعلی یاری دیدار کرد.

   در این دیدار صمیمی ابتدا سردار یاری فرمانده انتظامی استان با قدردانی از زحمات و تلاش های آموزش و پرورش استان در این شرایط حساس که تعلیم و تربیت در سایه ویروس منحوس کرونا تحت الشعاع خود قرار داده است کار آموزش و پرورش را خطیر عنوان کرد که هم در سنگر علم و دانش و هم سلامت دانش آموزان نقش آفرین و جلودار هستند.

 وی تعامل و همکاری با آموزش و پرورش را وظیفه ذاتی این نیرو عنوان کرد و عنوان داشت که برای تحقق این امر از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند بود.

   زینی وند مقدم مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام هم در این دیدار با تبریک هفته نیروی انتظامی با اشاره به نقش و جایگاه نیروی انتظامی در امنیت و سلامت جامعه گفت: امروز بخشی از امنیت جامعه ما در کنار سایر نیروهای نظامی مرهون  مجاهدت ها و ایثارگری های نیروهای دلیر و خدوم انتظامی است و در این راستا انتظامی استان با کارنامه درخشان خود در اعتمادسازی و خدمت، همواره دارای مقبولیت و محبوبیت برای آحاد جامعه می باشد.

   مدیرکل آموزش و پرورش به نحوه اجرای برنامه بازگشایی مدارس و پیش بینی وضعیت های درنظر گرفته برای آموزش اشاره کرد و گفت: آموزش و پرورش استان با همراهی و همکاری فرهنگیان تمام تلاش و توان خود را به کار گرفته است تا در این شرایط سخت رسالت آموزش را ادامه داده و در این راه نیازمند حمایت ها و دلگرمی های همه جانبه بوده تا انشاءالله بتوان با سرافرازی در این آزمون حساس نیز به سلامت عبور نماید.

    در این دیدار ، شیروانی معاون توسعه و پشتیبانی، آزادی رئیس اداره ارزیابی و عملکرد، علی رحمی کارشناس مسئول اداره حراست و رشیدی رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان نیز حضور داشتند.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)